Pausa
Lettura
Motore di ricerca per le offerte di impiego VINCI Energies

Specjalista ds. Pozyskiwania Zgód

"Axians to marka VINCI Energies prowadząca działalność w branży ICT. Na polskim rynku działamy od ponad 25 lat.

Jako lider w dziedzinie ICT, Axians jest zaufanym partnerem przy wdrażaniu nowych technologii teleinformatycznych.

Nasza oferta zapewnia wszystkim Klientom, firmom, organizacjom rządowym oraz dostawcom usług, unikalny wachlarz rozwiązań do projektowania, wdrażania i obsługi infrastruktury ICT.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie wymagana jest specjalistyczna wiedza o kompleksowych rozwiązaniach teleinformatycznych."

Data publikacji

09.05.2024

Opis stanowiska

Branża

IT / SYSTEMY INFORMATYCZNE - Inne

Opis zadań

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Przekazywanie umów właścicielom/zarządcom nieruchomości
  • Odbieranie podpisanych umów przez osoby upoważnione
  • Pozyskiwanie informacji na temat Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, Zarządców Nieruchomości
  • Współpracę z projektantem oraz kierownikiem projektu

Profil

Nasze oczekiwania:

  • Chęć rozwoju
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dynamizm i wytrwałość w realizacji zadań
  • Umiejętność przekonywania, samodzielnego działania i dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub B2B
  • Pracę w doświadczonym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Rozliczenie w oparciu o pozytywne pozyskanie oświadczenia na podwieszenie/przeprowadzenie przez działkę kabla światłowodowego, rurociągu

Miejsce pracy

Europa, Polska, Małopolskie

Miasto

Zakopane